Novinky z nášho blogu

Hodnotenie obchodu

[4. 2. 2024]
Super komunikácia rýchle dodanie tovaru
[13. 12. 2023]
addRýchlo, jednoducho, bez problémov.
[1. 12. 2023]
Rýchle dodanie
[19. 10. 2023]
addRychle dodanie.
[13. 9. 2023]
Nakupovali sme prvý krát tak zatiaľ neviem posúdiť
[21. 7. 2023]
S Vašim obchodom som spokojná.Páči sa mi že k výrobku je aj návod na použitie v slovenčine.
[18. 7. 2023]
Rýchle dodanie, cena primeraná. Obojok v poriadku. Návod napísaný zrozumiteľne. Sama som to dokázala zapojiť. A môj pes pochopil veľmi rýchlo kde sú hranice. Zapínam už len keď nie sme doma.
[27. 5. 2023]
addkvalitné obojky a tovar,som veľmi spokojný
[10. 5. 2023]
add"super dodávka"
[9. 4. 2023]
addRýchlosť doručenia,

Blog

Ako vybrať ten najlepší GPS lokátor?

Máte doma psíka tuláka, ktorý ani chvíľu neposedí a je ťažké si udržať prehľad o jeho polohe ? Alebo sa jednoducho občas na vychádzke zadarí, že psík niečo zacíti a v sekunde je preč a Vám neostane nič než vodítko v ruke a oči pre plač ? V dnešnej dobe chytrých...

Ako psa odnaučiť ťahať na vodítku

Väčšina z nás už to niekedy zažila, tešíte sa na spoločnú prechádzku a Váš chlpatý spoločník je ako utrhnutý z reťaze. Chôdza na vodítku je pre neho neprekonateľný problém a stále ťahá a ťahá.

Inštalácia elektronického ohradníka

V jednom z posledných článkov sme si predstavili elektronické ohradníky, k čomu slúžia, a ako ich rozlišujeme. V dnešnom článku sa zameriame na postup ich inštalácie.

Ako funguje elektronický ohradník pre psy?

Elektronický ohradník je výborné riešenie pre všetkých majiteľov nielen psov, ale aj záhrad, z nich majú ich miláčikovia tendenciu utekať, alebo tu ničiť okrasné záhonky.

Technika výcviku s elektronickým obojkom

Výcvik psíka s elektronickým obojkom by sa dal rozdeliť do dvoch fáz. Fáza prvá prebieha doma, kde sa psík s obojkom zoznámi, nie je vyvedený z pozornosti okolitými ruchmi, a kde sa sústredí plne na Vás.

Ako psa odnaučiť štekať?

Staré francúzske príslovie hovorí, že nezabrániš psovi štekať, ani klamárovi klamať. Ukrajinské múdro pre zmenu hovorí, že pes šteká, pretože spievať nevie.

Ako vybrať elektronický výcvikový obojok

Pokiaľ Vás pes nepočúva a rozhodli ste sa pre elektronický obojok, ako účinnú výcvikovú pomôcku, potom je treba sa v záplave produktov na trhu nejako zorientovať. Dnes sa pozrieme, na čo sa zamerať pri výbere vhodného obojku.

Rady a triky, ktoré Vám uľahčia výcvik s elektronickým obojkom

Jedným zo základných pravidiel výcviku pomocou elektronického obojku je, že pes nikdy nesmie vidieť, ako držíte vysielač a stláčate tlačidlá na vysielači. Pokiaľ by sa tak stalo, tak veľmi rýchlo zistí, že pôvodcom šoku ste vy.

Rozhovor s veterinárkou: elektronické obojky

Ak je pes chronický utekáč, po elektronickom obojku by som sa pozrela., hovorí v rozhovore MVDr. Marta Koudelková, veterinárka pražskej kliniky HomeVET a Novovysočanská, majiteľka dvoch psíko